Mustafa Sönmez’in Youtube Video Kanalı

Ana SayfaHakkımda

Mustafa Sönmez’in Youtube Video Kanalı

Youtube modern insanın hapishanesi

Çeşitli konularda hazırladığım video yayınlara ve Youtube kanalıma buradan erişebilirsin

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle
En İyi Uzaylı Filmleri ve Dizileri
Gay Aşk Filmleri En İyiler İzle

Youtube video dünyasının hakimi konumunda, içerik olarak her geçen gün zenginleşmeyen tam aksine kopyala yapıştır video ile doldu. Video izlerken de zaten içerik hiç farketmiyor sadece çok beğeni alan videolar ve abonesi çok kanallar dışında videolar ne kadar iyi olursa olsun iş yapmıyor. Özellikle yaşamı sadece abone ve hatta para olarak gören kanallar çoğaldı. Teknoloji kanalları deseniz sadece reklam gerçek kullanıcı deneyimi yoktur. Diğer kanallar da artık sıktı. Her yer reklam doldu taştı.

Video izlemek için öncelikle aç gözlü reklamları atlamak gerekiyor. Video yapmak ise çok zor. Özellikle Youtube kullanıcıları bir nevi ego tatmini içinde her türlü linç ve hakareti insafsıcza yöneltebiliyorlar. Bir veni “video aleminde güç bizde biz istersek olur istemezsek olmaz” diyorlar. 

Şaka videoları, öpüşme, osurma, bok yeme videoları, gizemli videolar derken bu kalabalığa ben de 2015’te  katıldım ama bannerda da yazdığım gibi bir de izlenseydim fena olmayacaktı. Tabii ki konuşmayı pek beceremem yazmayı çok iyi beceririm. Galiba yazmadaki berecerim konuşma ve kelimeleri bir araya getirip hitap etmede gerçerli değil. Genlerim buna engel oluyor. Ne yapayım ben de evrimden bu kadar nasip almışım 😎

İşte bu nokta da bilim, kitap, evren, yaşamın içinden haller, arada teknoloji eleştirisi video konularım arasında. Tabii ki arada bütün isteğim kırılıyor ve ara veriyorum. Yine de bırakmadan devam ediyorum. Youtbe’daki bütün o linç ve “like” “disk like” vererek ego tatmini yapan kullanıcılara rağmen yola devam ediyorum. Video kültürü artık tamamen rayından çıktı buna eminim.

Youtube’daki Zarralı Davranışlar

  • İlla en iyi diksiyona sahip olanı izleyeceğiz,
  • en çok abonesi olanı izleyeceğiz,
  • çok izlenen her zaman iyidir diyeceğiz,
  • az izlenen kötüdür alayışı va rki sormayın
  • bir de en mükemmelinden bir sevgilimiz olacak bu da ayrı bir konu…

Youtube kanalım için aşağıdaki buton emrinde. Abone olmayı unutma

Youtube kanalıma gitmek için TIKLA

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım