Yazar Başvuru Sayfası ve Konular

Yazar Başvuru Sayfası ve Konular

Yazar Başvuru Sayfası ve Konular. mustafasonmez.com uzun süredir yayında olan kişisel bir web sitesidir. Daha önce Blogger üzerine kuurlmuştu. 2020 yılı başlangıcında site WordPress’e taşındı. Mustafasonmez.com tek yazarı ve içerik üreticisi var. Yani ben. Bu da artık çok zahmetli olmaya başladı. Kişisel bir web sitesi niteliğinden uzak, genel kültür, bilim, dizi, film, kitap ağırlıklı bir site. Sitedeki konular ve film diziler, kitaplar vs. çok renklidir. Hiç bir ayrım ve kısıtlama gözetmiyorum. Tüm önyargılara, tartışılmaz doğrulara site tamamen kapalı. Her yaşama söz hakkı tanımak gibi bir düşünce içinde site içeriği üretiliyor.

Yazar Başvurusu İçerik ve Konular

Yazar başvuru yapan “yazar adayları” öncelikle ilgi alanlarını belirtmeliler. Aşağıdaki ilgi alanlarından biri ya da daha fazlasında haftada en az üç yayın hazırlayabilmelidir. Çünkü devamlılık önemli. Yazarlar hiç bir maddi kazanç beklememeli. Çünkü sitede hiç reklam bulunmamakla birlikte herhangi bir sponsoru da yoktur. Yazarlar site içeriğini hazırlarken, görsellerin boyutunu, anahtar kelimeleri, kategorileri ve etiketleri eksiksiz ve sitenin düzenine göre girmeliler. WordPress panelde yazarlara ayrı girişler ile yetki verilecektir. Yazar paneli ve yazıyı yayınlamak oldukça kolay bir işlemdir.

Eğer, kendinize bir hobi arıyorsanız ve paylaşmak istediğiniz bir şeyler varsa aşağıdaki kategorilerden birini ya da birkaçını seçerek iletişime geçebilirsiniz.

Konular:

  1. Kitap kategorisi
  2. Film ve dizi kategorisi
  3. LGBT Film dizi kategorisi
  4. Bilim kategorisi
  5. Mitoloji Gizem kategorileri
  6. Teknoloji ve internet
  7. Yaşam notları (yaşama, insana dair biraz da kişisel içerik)

İletişim: Lütfen adınızı, yaşınızı, sosyal medyadan ulaşırsanız e posta adresinizi, bilgisayar bilginizi de yazmayı unutmayın.

E posta gönderebilirsiniz: ms.snmz@gmail.com – site@mustafasonmez.com
Telegram’dan iletişim kurabilirsiniz: @sz00sz
Twitter: Buraya tıklayın

Sormak istediğiniz sorular ve kısa yanıtlar için yorum panelini de kullanabilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım