Spotify Çalma Listelerim Dinlediğim Müzikler

Ana SayfaHakkımda

Spotify Çalma Listelerim Dinlediğim Müzikler

Yaşamınızda müzik olsun

Müziklerim ve Spotify profilim burada tabii ki dahası da var

Mustafa Sönmez’in Youtube Video Kanalı
Kitaplığım Okuduklarım ve Okuma Listem
Mustafa Sönmez Kimdir

Spotify Çalma Listelerim Müzikler ve Dinlediklerim. Bu sayfada harika müzikler var. Müzik tavsiyelerinde en iyi müzikleri dinleyeceğinize emin olabilirsiniz. Yine kısa bir yazı ile müziğin nasıl bir sihir olduğunu da okuyacağız. Genellikle New Age, film müzikleri, alternatif müzikler ve cover’ları dinlerim. Daha çok enstrümantal müzik tercihim. Fakat güzel olan her şey dinlenir. Pop 100 listelerden, çok dinlenenlerden milyonlarca ışık yılı uzaklıktayım.

Müzik

Müzik bir büyü müdür? Müziğin iyileştirici gücü var mıdır? TIKLA

Spotify Çalma Listelerim Müzikler

Müzik belki de yaşantımızda en çok ihmal ettiğimiz güzelliklerden biri olsa gerek. Otobüste, metroda, yolda değil de söyle sakin kafayla müzik için biraz zaman ayırmaya çalışıyorum. Fakat bu sihirli titreşimler dışarıda (yolda yürürken hariç) bizimle şehrin kalabalığına ve karmaşasına güzel bir set çekiyor olsa gerek.

Spotify Çalma Listelerim

Spotify Çalma Listelerim Müzikler

Yukarıdaki yazıda müzik ile tedavi ve yine Mozart Etkisi ve Pisagorun müzik teorisi gibi ilginç bir yazı var bakabilirsin. Sayfa için BURAYA DA TIKLAYABİLİRSİN Unutmadan bu konudaki yorumlarını bekliyorum. Aşağıya üç tane çalma listesi ekledim. Şimdilik Spotify kullanmaya devam ediyorum. Senin de önereceğin müzik listen varsa yorum paneline yazabilirsin. Daha fazla müzik keşfetmek daha fazla büyülü müzik denektir.

Müzik çalma listesi. Genellikle enstrümental müzik dinlemeyi seviyorum. Klasik Müzik, New Age, Caj, cover’lar, film müzikleri… Ya da bana iyi gelen, dinlemekten zevk aldığım her türlü müziği dinlemek isterim. Tabii ki ayrım yapıyorum öyle her türlü müziği de dinlediğimi söyleyemem. Popüler müzik listeleri, gözümüze soktukları müzikler ile artık herkes aynı müziği dinler oldu. Tek tip müzik, tek tip insan… Özellikle önümüze hazır getirilen listelerin reklam olduğunu düşünüyorum. Müzik yapımcılarının parayla öne çıkardıkları müzikler. Tüm listeleri buraya eklemem biraz zor. Müzik listelerimi çok fazla paylaşmak istemiyorum, sanki bana özel gibi geliyor bazen.

Spotify Profilim burada TIKLA

1 Numaralı Enstrümantal Spotify Çalma Listem2020’de en çok dinlediklerim

Yorumlar

WORDPRESS: 1
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım