Mustafa Sönmez Kitap

Mustafa Sönmez Kitapları – Oku İndir

Mustafa Sönmez kitapları, her ne kadar kitap sayılırlar mı onu dahi bilmesem de hem okumak hem de indirmek için bu sayfada bağlantılar var. Kitaplar ePub ve PDF formatında ve daha çok blog yazılarımından oluşuyor diyebilirim. Öyle ergenlere hitap eden ya da sulandırılmış vıcık vıcık kelime ler ve cümleler yoktur. Kitaplarda, yaşamın içinden, insanın bilincinden süzülen bir şeyler var. Ergenlerin zaman geçirdiği Wattpad kitaplarının karşısında ne kadar şansım var onu da bilmiyorum.


Wattpat Kitaplarım ve Profil sayfam

Mustafa Sönmez Kitap
Mustafa Sönmez Kitap

Wattpad, hikayelerin, kitapların özgür dünyası olmaya devam ediyor. Tabii ki ergenlerin okuduğu ilginç ve hatta “bu da okunur mu be ” dediğimiz kitabımsı, romanımsı, öykümsü mürekkep lekelerini (sanki dijital ortam da mürekkep var da ama varmış gibi hayl edelim) okumak aynen Youtube’daki ergen sürürsünün izlediği videolar ve para kazanmaktan başka bir şey düşünmeyen aç gözlü Youtuber’ları yani iki platformu birbirine çok benzetiyorum.


Google Play Kitaplar’daki Yazdıklarım

Mustafa Sönmez Kitapları
Mustafa Sönmez Kitapları

Google Play Kitaplar’da yazdığım bütün içeriği bulabilirsin. Daha önce blogumda yayınladığım bütün içerik artık e kitap formatında. Bol kahve ve müzik eşliğinde yazdıklarımı okurken umarım güzel vakit geçirir ve sen de kahve ve müzik eşliğinde yazdıklarımı okursun.

Google Play Kitaplar’daki kitaplarıma ve yazar profilime aşağıdaki bağlantılardan ulaşablirsin. Takipte kal 😎

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir