Mustafa Sönmez Kitapları – Oku İndir

Ana SayfaHakkımda

Mustafa Sönmez Kitapları – Oku İndir

Mustafa Sönmez Kitapları

Fahrenheit 451 Romanı İncelemesi Konusu ve Özeti
İnternet Kitapçıları Kitap Satın Alma Siteleri
İş Bankası Modern Klasikler Serisi Kitapları

Her ne kadar kitap sayılırlar mı onu dahi bilmesem de hem okumak hem de indirmek için bu sayfada bağlantılar var. Kitaplar ePub ve PDF formatında ve daha çok blog yazılarımından oluşuyor diyebilirim.  Öyle ergenlere hitap eden ya da sulandırılmış vıcık vıcık kelime ler ve cümleler yoktur. Kitaplarda, yaşamın içinden, insanın bilincinden süzülen bir şeyler var. Ergenlerin zaman geçirdiği Wattpad kitaplarının karşısında ne kadar şansım var onu da bilmiyorum. Kitaplar insanlık için yegane mirastır. Yazmak ise ayrı bir hayal dünyası, zihin gücü ister. Kitap dediğimiz zaman aklımıza hemen dünya klasikleri gelir. Kiminin de aklına kitap denildiğinde bilim gelir. Kiminin aklına  aklına da mitoloji gerlir, tarih gelir, gizemli eski utgarlıklar gelir. Söyle bakınca okuyacağımız o kadar çok konu vardır ki! O kadar çok türde kitap yazılmıştır ki romanlar ve şiirler ise apayrı bir dünyadır. Hatta çizgi romanlar bile kendi başına bir dünyadır.

Okuduğum Kitaplar ve Tavsiyelerim

 

Mustafa Sönmez kitapları aşağıda oku ya da indir. 


Wattpat Kitaplarım

Wattpad kitapları

Mustafa Sönmez Kitap

Wattpad, hikayelerin, kitapların özgür dünyası olmaya devam ediyor. Tabii ki ergenlerin okuduğu ilginç ve hatta “bu da okunur mu be ” dediğimiz kitabımsı, romanımsı, öykümsü mürekkep lekelerini (sanki dijital ortam da mürekkep var da ama varmış gibi hayl edelim) okumak aynen Youtube’daki ergen sürürsünün izlediği videolar ve para kazanmaktan başka bir şey düşünmeyen aç gözlü Youtuber’ları yani iki platformu birbirine çok benzetiyorum. Kısacası okumak yerine sosyal medyada çok acımzasız bir linç var. Önemli olan bizim iyi şeyler yapmamız değil, sosyal medya kullanıcısınız verdiği karar önemlidir. Sosyalmedyada kullanıcılar sanal bir tanrılık oyunu oynar gibi… Neyse kitaplar aşağıdaki bağlantıda. PDF ve Epub olarak da ikinci bir buton var.

Wattpat üzerinden oku

 


Google Play Kitaplar

Google Play Kitaplar

Mustafa Sönmez Kitapları

Google Play Kitaplar’da yazdığım bütün içeriği bulabilirsin. Aşağıda kitaplareı oku ya da indir seçeneği var. Daha önce blogumda yayınladığım bütün içerik artık e kitap formatında. Bol kahve ve müzik eşliğinde yazdıklarımı okurken umarım güzel vakit geçirir ve sen de kahve ve müzik eşliğinde yazdıklarımı okursun.

Google Play Kitaplar’daki kitaplarıma ve yazar profilime aşağıdaki bağlantılardan ulaşablirsin. Takipte kal 😎

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım