Mustafa Sönmez Kitapları – Oku İndir

Ana SayfaHakkımda

Mustafa Sönmez Kitapları – Oku İndir

Mustafa Sönmez Kitapları

Mustafa Sönmez Kimdir
Mustafa Sönmez’in Youtube Video Kanalı
Klasik Batı Müziği Listem Dönemler Besteciler

Mustafa Sönmez Kitapları – Oku İndir. Henüz yazdığım bir kitap yoktur. Üzerinde uğraştığım bir şeyler var. Henüz bitiremedim. Ne zaman biter bilmiyorum. Yazmayı planladığım iki kitabı bitirince blogumda ve Google Kitaplar’da paylaşacağım. Hali hazırda Google Play Kitaplar üzerinde bazı şiirleri topladığım bir kitap benzeri bir şey olsa da ne zamandır oraya da bakmıyorum. 

Şiirlerimi ayrı bir sitede topladım. Belki bir gün kitap olur. Şiirlerimi okumak için buraya dokun.

Kitaplar bizim en değerli bilgi kaynağımızdır. Ben genelde popüler bilim okumayı severim. Uzay, kuantum fiziği, zihin ve beyin konuları; Sümer mitolojisi ve insanın mitolojilerdeki var olma öyküleri ilgimi çeken konular arasında. Tabii ki Evrim Teorisi ve geleceğin insanı, yapay zeka konuları da ilgimi çekiyor. Gerçekliğin farkına yalnızca okumakla varacağız. Herkesin az çok bir kütüphanesi olmalı diye düşünüyorum. Belki de dijitalleşen dünya da e- Pub arşivi tutmamız çok daha isabetli olacaktır.

Mustafa Sönmez Kitapları

Mustafa Sönmez Kitapları - Oku İndir

Kitap

Aslında her insan az çok bir şeyler yazmalı. TikTok, Youtube, Instagram gibi sosyal medya ağlarında çoğunlukla anlamsız şeyler dönüyor. Anlamsız derken illa her şeyin bir anlamı var demiyorum bana göre zaten anlam diye bir şey yoktur. Gereksiz şeylerle dolu bir sosyal medya var. Okumak ve daha çok bilgiye ulaşmak, dogmalarımızı yıkmak adına bir şey yaptığımız yoktur. Aslında kendimizi yazıyla ifade etsek ne güzel olurdu. Ben yazmayı çok seviyorum. Okumayı pek beceremem. Önüme bir A4 sayfası kadar bir yazı koyup “şunu sesli oku” deseniz her halde epey zorlanırım. Ama sessiz içimden okumalarda ve yazmada çok başarılıyım. Umarım bir gün buraya Mustafa Sönmez kitapları başlığının altına yazdığım gerçek kitapların bağlantılarını verebilirim. Ama burada yaşam notlarımı yazdığım kişisel bir kategori var. Kategoriye gitmek için buraya dokun.

Zihin aydınlatan bizi tartışılmaz doğrularımızdan arındıracak kitap önerileri için buraya dokun

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım