From Beginning to End (2009) LGBT Themed Movie

Ana SayfaGay LGBT Film

From Beginning to End (2009) LGBT Themed Movie

Yeni doğan kardeşini ilgiyle karşılayan Francisco kardeşine bağlanır, onu çok sever. Ailesi de mutlu ve huzurlu bir ailedir. Thomas ile ağabeyi büyüdükçe birbirlerine dah açok yaklaşırlar. Bu sevgi, mutluluk bağıdır.

Tanrının Unuttuğu Yer BL Gay Aşk Filmi
Die Mitte der Welt 2016 Dünyanın Merkezi BL Film
Juste une question d’amour Gay LGBT Temalı Film

From Beginning to End (2009) LGBT Themed Movie. (Do Começo ao Fim) Brezilya yapımı film 1s 34dk uzunluğunda. LGBT aşk filmeri ya da gay LGBT temalı eşcinsel filmlerden oldukça farklı bir film, bir drama. Romantizm, sevgi, aşk, başlılık konuları çok ince bir çizgide konu ediliyor. Eşcinsel bireylerin dışlandığı ve hâlâ yani 21. yüzyılda bile kötü muamele gördüğü bir dünyada, bu film de nereden çıktı gibi bir tepki verilebilir. Çünkü film üvey erkek kardeşler arasındaki aşkı anlatıyor. Fakat asla ensest bir ilişki, çarpık bir seks düşkünlüğü filmin konusu değil. LGBTQ drama izleyen izleyici bu ayrıntıyı yakalayabilecektir.

Daha fazla LGBTQ kategorisinde eşcinsellik temalı film ve diziler, şov programları ve diğer içeirk için yukarıdaki butonları kullanabilirsiniz. Sitede yazar olarak katkıda bulunmak için kırmızı butonla ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

From Beginning to End (2009) LGBT Themed Movie

Yeni doğan kardeşini ilgiyle karşılayan Francisco kardeşine bağlanır, onu çok sever. Ailesi de mutlu ve huzurlu bir ailedir. Thomas ile ağabeyi büyüdükçe birbirlerine dah açok yaklaşırlar. Bu sevgi, mutluluk bağıdır. Birbirlerinin en zor zamanlarında yanlarında olurlar, birbirlerini koruyup kollarlar. Daha çocukken bu kadar yakın olmaları dikkkatten kaçmayacaktır. Birbirlerinden ayrılmaz ikili olmuşlardır. Anne ve baba bu yakınlığı dikkatle izlerken akrabalar eleştirmektedir. İki üvey erkek kardeş ise oldukça mutludur.

From Beginning to End (2009) LGBT Themed Movie

From Beginning to End (2009)

15 yıl sonra anne ölünce iki kardeş babaları ile aynı yaşamaya devamederken babaları onların yakınlığını bildiğinden evden ayrılır. Ayrı yaşamaya başlayan babaları çocuklarını çok sevmektedir. İki erkek kardeş artık birbirlerine olan sevgi ve başlılıklarını aşka benzeyen tensel bir birliktelikle devam ettirirler. Bu tensellik içsel dünyalarında birbirlerine olan sevgilerinin yansıması gibidir. Eğitim içim Rusya’ya giden Thomas çok sevdiği kardeşi ile ayrı kalamaz Francisco en kısa zamanda kardeşinin yanına gider.

From Beginning to End (2009) LGBT Themed Movie

From Beginning to End (2009)

İzleyici Yorumu

Thomas’ın bebekliğinde onu dikkatle izleyen Francisco da henüz çocuktur. Filmde çocukluktan başlayarak çok ince ve sınırları belirli bir şekilde iki kardeşin bağlılığı konu ediliyor. Film izleyicisine ensest, çarpık ve karmaşık bir ilişkiden çok sevgi ve bağlılığı gösteriyor. Zaten filmde çıkplaklık ve öpüşme dışında herhangi bir seks sahnesi de bulunmuyor. Filmde oyunculuk çok iyi seviyede. Çok gerçekçi bir oyunculuk var.

From Beginning to End (2009) LGBT Themed Movie

From Beginning to End (2009)

Film kimsenin anlamayacağı bir sevginin ve aşkın en saf ve yalın halini izleyiciye göstermeye çalışıyor. Zaten senaryoda da bu ifadeler var. Tabii ki eşcinsellik konusu dünya insanı için hâlâ yan,i 21. yüzyılda bile anlamsız ve gerkesiz hatta sapıkça gelirken iki kardeş arasındaki ilişkiyi konu etmek zor olsa gerek. Fakat filmde herhangi bir çarpık, şehvetle gerçekleşen seks odaklı bir ilişki yoktur. Daha çok sevgi, aşk, bağlılık, sahiplenme gibi duygu ve davranışlar var.

Film puanlaması IMDb 6.6

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım