Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film

10 yıldır sevili olan Xiao ve Hao Wen artık anlaşamazlar. Xiao besteci ve şarkı yazarıdır ama ilhamı olan aşkını yitimiştir

Long Time No See 2017 LGBT Gay Temalı Film ve Dizi
In Between Seasons (2016) BL LGBT Film
Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film

Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film. Çin yapımı film bilim kurgu ve fantezi kategorisinde. Gay sevgili, LGBT gay aşk, eşcinsel film ve gay drama kategorilerine de sahip. Ama filmde daha çok bilim kurgu fantezisi var. LGBT film yapımlarını izlemek isteyen ve bu kategoriye ayrıca ilgi dıyan izleyici için izlenebilir. Fakat filmden çok şey beklememek de gerekli. Aşağıda değerlendime yapacağım bu defa 7 puanın altında bir oy verdim. Eşcinsel sevgililerin artık birbirlerini anlamamaları, aşklarının artık ilerlememesi ve buldukları çözüm filmi ilginç hale getiriyor. İnsnalar sorunlarını doğruca konuşarak çözemiyor. Şimdi filme geçelim filmi izleyip yorum yazabilirsin.

Daha fazla LGBTQ, eşcinsel, gay temalı film için buraya dokun.

Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film

10 yıldır sevili olan Xiao ve Hao Wen artık anlaşamazlar. Xiao besteci ve şarkı yazarıdır ama ilhamı olan aşkını yitimiştir. Hao Wen ise radyo programcılığı yapar. Aralarındaki sorun büyür ve kavga ederler. Xiao evi yerkeder. Bu sırada yalnız kalan Hao Wen sürekli cep telefonuna gelen bir uygulama reklamına en sonuna tıklar ve indirir. Kişileştirilmiş arkadaş uygulaması, kullanııcya istediği bir sanal arkadaş seçmesini sağlar. Hao Wen kendine bir arkadaş seçer ve uygulamanın sahte olduğunu düşünüp telefonunu bir köşeye atar.

Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film

Customized Companion (2017)

Uygulamadan bir anda hologram şeklinde Lin adındaki kişiselleştirilmiş arkadaşı çıkıverir. Onu sadece cep  telefonuna dokunan görecektir. Belli bir süre sonra çok sıkı arkadaş olurlar.İkinci seviyede artık sanal arkadaşına dokunabilir. Çok mutludur, sorunları bitmiştir. Fakat ansızın eve gelen Xiao sevgilisi ile vakit geçirmek ister. Fakat sanal asistan Lin’in planları vardır. İki sevgiliyi ayırmak için elinden geleni yapacaktır. Bu sırada Xiao da kendine bir kişişelleştirilmiş arkadaş bulmuştur.

Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film

Customized Companion (2017)

İnceleme

Customized Companion, fazla iddialı bir film değil. LGBT drama, gay aşk sevgili temalı film izlemeyi seven izleyici için sıradan bir yapım olacaktır. İnsanlar birbirlerini anlamakta bazen oldukça güçlük çekebilirler. Gay sevgililer de zamanla birbirlerini anlamakta güçlük çekerler. Sanal sevgililer yani kişiselleştirilmiş arkadaşlar onların her anında yanındadır. Fakat önemli olan birlikte eğlenmek, gezmek dışında sevgililerin birbirlerini gerçekten anlamalarına da ihtiyaçları vardır. Birbirlerini dinleyip, anlamaya çalışmak yerine kolay olan yolu seçmişlerdir.

Filme puanım mydramalist

6.2
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 6
LGBTQ Tema: 6
Customized Companion (2017)

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım