Anunnakiler Kimdir? İnsanı Uzaylılar mı Yarattı?

Ana SayfaGizem MitolojiUFO ve Uzaylılar

Anunnakiler Kimdir? İnsanı Uzaylılar mı Yarattı?

Uzaylı akrabalarımız

Dünyaya inen uzaylı astronot tanrılar olarak bilinen Anunakiler ve içimizdeki uzaylı DNA'sı

12. Gezegen Kitabı Özeti İncelemesi Uzaylı Tanrılar
Evren Yaratılış ve Köken Mitleri İnceleme
İnsan Neden, Niçin Ölümlü Yaratılmıştır? Niye Ölür?

Sümer mitolojisinde Adem İle Havva’nın yaratılışı. DNA’ları ile insanı yaratan Nefilimler. Anunnakiler, on binlerce yıl önce dünyaya altın aramak üzere Marduk ya da Nibiru gezegeninden gelmiş uzaylı bir ırk olarak Sümer, Akkad, Babil mitolojisinde geçerler. Ve tabii ki taş tabletler ve diğer yazıtlarda, Adem ve Havva; Habil ile Kabil; Nuh Tufanı gibi kutsal kitap anlatılarının aynını bize bildiriyor.

Anunnakiler

Anunnakiler ya da diğer adı ile Nefilimler dünyaya gelerek ilkel işçi olan insanı kendi genetik yapıları ile aşılayarak modern insanları oluştururlar. Sümer Tanrıları, Anu, Alalu, Enki (EA), Enlil, Marduk (RA) ve evrenin Yaratıcısından haber getiren Galzu’nun ilginç öyküsünü yazıda anlatmaya çalıştım. Marduk, Nibiru, Tiamat gezegenlerinin çarpışması sonucu atmosferi zarar gören Niburulular gezegenimize ayak basarlar. Her 3600 yılda bir Marduk diğer adı ile Nibiru gezegeni Güneş Sistemine girer ve bu tarihin başlangıcı 21 Aralık 2012’dir.

SümerbTabletlerinde güneş sitemi

Sümer Tabletleri

Uzaylılar Dünyaya Neden Geldi 

Güneş sisteminde bulunan Tiamat adında bir gezegenden bahsedilir. Tiamat, Nibiru’nun (Ya da Marduk) kütle çekim etkisi ile paramparça olur asteroid kuşağını oluşturur; Tiamat’ın yörüngesindeki uydularından biri olan Kingu da Dünya tarafından yörüngeye çekilir. Tiamat parçalanır üzerindeki yaşam yok olur. Kaçabilenler kurtulur.

Tiamat gezegeninin atmosferi de zarar görür. Artık gezegen yaşanılamaz bir hal alır. Çok değişik yöntemler denense de atmosferdeki yırtık onarılamaz. O zamanki adı Lahmu olan Mars üzerine koloniler kurarlar orada yaşayanlara İgigiler adını verirler. Dış gezegenlerden altın arama işi için araştırmalar sürer.

Anunaki uzaylı DNA ve insan

Uzaylı DNA

Sümer yazıtlarına göre Anunnakiler, gezegenleri Marduk’ta insanlardan on binlerce yıl önce evrimlerini tamamlamışlardır. Çok gelişmiş teknolojileri ile tıp, astronomi, tarım, genetik alanında gelişmiş bir medeniyet kurmuşlardır. Kedi gezegenlerinde 1 yıl yaklaşık 3 bin yıl olduğundan yaşam süreleri on binlerce yıldır.

Tabii ki taht kavgaları vardır kral Alalu ile Anu arasındaki kavgada Anu gezegenin kralı olur yenilen Alalu da uzay aracına binip kaçar. Uzay aracında nükleer silahlar da vardır. Dünyaya iniş yapar ve Dünya’daki altın bolluğunu Nibiru’ya ışınlar. Artık yeni hedef 7. Gezegen olan Dünyadır.

Anu’un çocukları Enki ve Enlil Dünyaya gelir ve suya iniş yaparlar. Balık adam elbiseleri ile karaya çıkarlar. Alalu ile aralarındaki tartışma devam eder ama konumuz o değil. Enki ve üzey kız kardeşi Enlil altın madenlerini kurarlar. Ve Mars ara istasyonuna gönderdikleri altınlar Niburu’ya ulaşır.

Anunaki tanrıları bir arada

Sümer Tanrıları

İnsanın Uzaylılarca (Anunnakiler) Yaratılışı

Belli bir zaman sonra altın madenlerinde çalışan Anunnakiler isyana başlar. Çalışmak istemezler. Enki ve oğlu Ningişzidda ile iki ayak üzerinde Dünya yaratıkları üzerinde genetik çalışma yapıp ilkel işçiler üretmek isterler. İlk çalışmaları başarısız olur, daha sonra Ademu ve Ti-Amat’ı oluştururlar. Enlil bundan hiç hoşlanmaz. Enki ise bunun her şeyin Yaratıcısı’nın takdiri olduğunu savunur.

İlk insan çıplaktır ve üreyemez daha sonra Enki üreme yeteneği ile donatılan 7 kadın ve 7 erkek oluşturur. Ve insan hızla çoğalır. Enlil, yaratmak fiili yüce Yaratıcıya aittir der, Enki biz yaratmıyoruz sadece var olanı yeniden düzenliyoruz cevabını verir. Dünyayı bekleyen buzul çağı felaketi ile bütün düzen bozulur. Enlil dünyalıların yok olmasını ister, Enki dünyalıları uyarır ve bir gemi ile insanlığı kurtarır. Daha sonra Enlil ve Enkinin soyundan gelenler de çatışma içine girer. Enki’nin oğlu Marduk yani Ra insana ölümden sonra yaşamı ve cenneti vaad eder. Sümer medeniyeti ve Babil medeniyeti kurulur. Sonra Tanrılar arasındaki nükleer savaş ile her şey yok olur. Daha sora Mısır ve yarı tanrı Firavun dönemi başlar.

Bu anlatılanlar ne kadar doğrudur bilinmez. Fakat eski yazıtlar, eski medeniyetler İnka, Aztek, Anadolu, Hint, Afrika medeniyetlerine kadar uzayı ve evreni çok iyi tanımlamışlardır.  Marduk gezegeninin yaklaşık 3600 yılda bir Güneş Sistemine girdiği söylenilir. 2012 yılı ise bu sürenin başladığı yıldır denilir. Uzaylılar bize dost mu? Bu sorunun cevabı da başka bir yazıda. Homo Sapiens türüne geçişte evrimi hızlandırsa da Fakat şunu görüyoruz ki Anunnakiler dünyaya savaşı ve ölümcül nükleerler silahları getirmiştir. Tüm gizem yazıları için TIKLA

Kaynaklar ve okuma listesi
Zecharia Sitchin:
12. Gezegen
Enki’nin Kayıp Kitabı
Gökyüzüne Merdiven
Planet X yerini gösteren şema

Planet X Nedir? Niburu Marduk ve Anunnakiler Ne Zaman Tekrar Dünyaya Gelecek TIKLA

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik kopyalanamaz. Ne kadar ayıp, görmemiş olayım